Hakkımızda

20 yıllık tekstil tecrübesine sahip YALÇIN KAPLAN tarafından 2004 yılında kurulan KAPLAN Tekstil sahip olduğu tecrübeyi siz değerli iş ortaklarıyla paylaşmanın heyacanını duymaktadır. Kurulduğu günden itibaren Ev tekstili konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Evlerimizin vazgeçilmez ihtiyaçlarından olan Nevresim,Yatak örtüsü,Pike,Çarşaf,Bornoz,Havluyu ihracat tecrübesi ile birlikte innovativ bir sekilde üretim yapmaktadır.
 
            Üretimini yaptığı ev tekstili ürünlerini şimdiye kadar  Almanya, İtalya, Danimarka, Hollanda, Finland,Dubai,Rusya,S. Arabistan gibi ülkelere ihraç etmiştir ve yeni yurtdışı pazarları da portfoyüne eklemek için pazarlama çalışmaları yapmaktadır.İhracat'ın dışında yurt içinde gelişmekte olan internet mağazacılığına da, ürünleri ile destek vermeye başlamıştır.

             2013 yılından bu yana üretimini yaptığı ürünlerin tedarik ve lojistik hizmetlerini, gelişmekte olan internet mağazacılığına, katma değerli olarak aktarmaya devam etmektedir ve bu istek ve arzuyla Türkiye’nin ve Dünya’nın belli başlı internet mağazacılık markalarına Reiki’m markası ile tedariklerde bulunmaktadır.Vermiş olduğu bu hizmeti uzman ve tecrübeli kadrosunun bilgi birikimiyle destekleyen KAPLAN Tekstil siz değerli işletmecilerinde Ev Tekstili tedariği konusunda hizmet etmeyi hedeflemektedir.


2014 yılının ilk aylarından itibaren Magnotex ismini verdiği Tekstil Arge calısmalarını mıknatıslı pratik havlu ürünü olarak tamamlamıştır.Magnotex Mıknatıslı pratik havlu ürününü lansmanından sonra Türkiye ve Yurt dışından talepler olmuş ve bu taleplere mutfak havlusundan başka Mutfak peçetesi,mutfak fırın eldiveni ve mutfak önlüğü üretimine de başlamıştır. KAPLAN Tekstil olarak geliştirilen innovatif ürünleri www.evtekstilpazari.com  ‘da satısa sunmustur.Bu vesileyle, siz değerli müşterilerimizle KAPLAN Tekstil olarak innovativ ürünleri, ekolojik dengelere dikkat ederek üretilen ürünleri paylaşmak isteriz.
KAPLAN Tekstil Ürünleri grupları;
           

Yatak Odası Ürün Grupları;

            Nevresim Takımları
                        Ranforce,Saten,Ploycotton,Bambu,Creaton
            Yatak Örtüleri
            Pike grubu ürünler
            Yastık/Dekoratif Kırlent
            Masa örtüleri
            Yatak koruyucu Alez
            Battaniye
            Çok amaçlı örtüler
 

Banyo Ürün Grupları;

Havlu
Bornoz
Havlu-Bornoz aile setleri
Koltuk örtüsü
Çocuk ve ilk adım ürün grubları

f